Besefmomentje
Ik bulk op het moment niet van het geld en het is ook niet zo dat ik de hele wereld heb gezien. Maar ik dacht vandaag opeens:
Ik heb me toch een partij zin om naar Mallorca te gaan.
Mijn vader is net terug van een reisje Spanje en toen ik hem uitzwaaide om 13:00 uur ’s middags appte die 4 uur later dat die in het hotel was aangekomen. Toen ik dat appje las, had ik gewoon een besefmomentje. Het is zoooo makkelijk om een klein buitenlandreisje te maken. Het hoeft niet moeilijk te zijn en lang te duren. Ik zit bijna elke week 3 uur lang in de trein wanneer ik naar mijn familie in het verre zuiden ga voor een weekendje. Nou, dan kan ik in plaats van naar Limburg te gaan toch ook die tijd besteden om naar Spanje af te reizen? Het duurt namelijk even lang.
Daarnaast werk ik om te leven en niet andersom. Dus mijn geld geef ik graag uit aan dit soort tripjes.
What about money?
Kijk, in het hoogseizoen weet je gewoon dat de prijzen anders zijn dan wanneer je buiten dat seizoen gaat. Dus vraag gewoon 1 à 2 dagen vrij van je werk en boek die vlucht! Je hebt dan maar 2 verlofdagen opgenomen en je kan vervolgens 4 dagen in Spanje zitten chillen. Maar het hoeft ook niet per se mega duur te zijn in de zomer. De keuze is natuurlijk aan jou waar je gaat boeken, waar je verblijf zal zijn en waar je je vakantiegeld aan uitgeeft. Daarnaast werk ik om te leven en niet andersom. Dus mijn geld geef ik graag uit aan dit soort tripjes.
Kies je bestemming of laat het over aan iemand anders
Twee jaar geleden had ik een reisje geboekt met een vriendin naar een onbekende bestemming. Er is namelijk een bedrijf dat jouw vakantie regelt zonder dat jij weet waar je naartoe wordt gestuurd. HOE LEUK! Dit bedrijf heet srprs.me en vertelt je pas op de dag van vertrek wat je bestemming zal zijn. Helaas is dit avontuur door “Coroontje” niet doorgegaan, maar ons reistegoed bestaat nog wel, dus binnenkort moet ik dit even opnieuw gaan regelen. Op de website van srprs.me kun je aangeven wat voor reis je wilt maken. Wil je een stedentripje binnen Europa of wil je een echte vakantie die overal kan plaatsvinden? Ook kun je heel makkelijk de plekken waar je echt niet naartoe wilt, doorgeven. Hierdoor ben je er zeker van dat je niet naar een plek wordt toegestuurd waar je elk jaar heengaat om je opa en oma te zien. Ik zou in Berlijn zijn geweest als de wereld onveranderd was gebleven. Jammer dat het reisje niet door is gegaan, want ik ben nog nooit in deze Duitse stad geweest waar ik alleen maar positieve verhalen over hoor.
Inmiddels zit ik weer in de trein op weg naar de Randstad en heb een reis voor de boeg die 3 uur duurt. Ik ben zeer benieuwd naar jullie reisplannen en als jullie tips hebben voor toekomstige reisjes dan lees ik die graag!
Comments
- 16 sep
0- 29 juni
- Hide replies (1)
1- 30 juni
1- 29 juni
- Hide replies (1)
1- 30 juni
1- 29 juni
- Hide replies (1)
1- 29 juni
1- 29 juni
- Hide replies (1)
1- 30 juni
1